Poradnik

Najlepsze gry na telefon z Androidem

W ostatnich latach pojawiło się kilka tysięcy nowych gier na telefon z systemem operacyjnym Android. Tak duży wybór gier sprawia, że nie możemy się zdecydować na coś konkretnego. Chcemy ułatwić Ci ten wybór, dlatego wybraliśmy kilka darmowych gier, które sprawią, że Twój czas wolny będzie przyjemniejszy. 

Plants vs Zombie 2 Free

Jest to kontynuacja gry, która miała wielu fanów. W grze chodzi o to, aby obronić swój dom przed atakiem Zombie. Na trawniku stawiamy rośliny, które pełnią różne funkcje. To sprawia, ze gra zyskuje strategicznego charakteru. Gra oferuje jedenaście szalonych światów i ponad trzysta poziomów, a także poboczne mini gry. 

Rayman Adventure

Stworek z krainy snów walczy z przeciwnościami. Mamy tutaj aż pięćdziesiąt pięć postaci oraz dwieście poziomów gry, a to wszystko oprawione piękną grafiką. 

The Pirate: Caribbean Hunt

Jak dobrze wiemy z filmu "Piraci z Karaibów", życie Pirata to jedna wielka przygoda. Możemy się jednak przekonać o tym na własnej skórze, grają z wyżej wymienioną grę. Dzięki niej przenosimy się w czasie i poznajemy prawdziwe pirackie życie. Twórcy gry udostępnili dwadzieścia klas statków, zaczynając od małych łodzi aż po potężne trójpokładowe okręty wojenne. Dodatkowo twórcy pozwolili na ich rozbudowanie. 

World of Tanks MMO

Jest to drużynowa gra dla wielu graczy, w której sterujemy czołgiem. Zadaniem graczy jest zniszczyć drużynę przeciwną. W tej grze możemy odblokować ponad trzysta czołgów różnego rodzaju, które mają różne właściwości. Mamy także do dyspozycji ponad dwadzieścia map oraz mamy możliwość dostosowania pojazdu do danej mapy. 

DomiNations

Jest to gra strategiczna, w której budujemy własne imperium i władamy narodami. Na początek mamy małą osadę, którą musimy rozwinąć tak aby powstało z niej państwo. Możemy wybrać spośród ośmiu narodów. Każdy z nich charakteryzuje się unikalnymi jednostkami i ma inne opcje, budynki, pojazdy czy możliwości. 

Szukasz więcej ciekawych gier, nie tylko na telefon? Sprawdź nowości tutaj: https://pinbook.pl/gry/przegladarkowe

Zobacz